Výroba paletového reziva

RASKO TRADE - PÍLA

RASKO TRADE - PÍLA

skcsende

Hotel pre psov a výcvik psov - Žilina

Transportná paleta alebo aj len paleta je plochá konštrukcia používaná na transport stohovateľného tovaru. Dôvodom pre používanie paliet je dokonalejšie využitie ložnej plochy nákladných automobilov , železničných nákladných vozidiel i plochy skladov .

Samozrejmosťou je výrazné urýchlenie prekládky tovaru počas dopravy od výrobcu k spotrebiteľovi. Rad typov paliet je možné stohovať na seba a všetky palety je možné ukladať do výškových regálov . Dôležité pri ukladaní materiálu na palety je dostatočné zaistenie materiálu proti spadnutiu. Bežne sa vykonáva ovinutím prieťažnou (stretch) fóliou alebo zavarením do teplom zmrštiteľnej fólie. Tovar, ktorý to umožňuje, sa zaisťuje zapáskovaním oceľovou alebo plastovou páskou. To platí hlavne pre stavebný materiál ( tehly ) alebo plošné materiály ( plech ).

Palety majú čelné a bočné otvory, ktoré umožňujú nabrať paletu nízkozdvižným (paletovacím) vozíkom, alebo vidlicovým nakladačom ( vysokozdvižným vozíkom ). Väčšina paliet je zbitá z drevených lát a hranolčekov

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Ceny sa menia prípad od prípadu, nie je preto možné zaviesť unifikovaný cenník.

V prípade že nás budete kontaktovať a zrozumitelne nám predostriete Vaše požiadavky alebo problém, cenu Vám dokážeme vyhotoviť na mieru a v krátkom časovom horizonte.


kontakty

 Pokiaľ hľadáte informácie ktoré nie sú zverejnené na tejto stránke, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Píla RASKO pri Zvolene Píla RASKO pri Zvolene
created by: Marek Sarvas