Drevené konštrukcie na mieru

RASKO TRADE - PÍLA

RASKO TRADE - PÍLA

skcsende

Hotel pre psov a výcvik psov - Žilina

K správnemu letu patrí altánok s grilom alebo pergola, kde môžete tráviť čas s Vašimi priateľmi a rodinou. Pevne veríme, že si u nás vyberiete podľa vašich potrieb. V našom sortimente nájdete niekoľko druhov záhradných altánkov – či už tých menších rozmerov, ktoré sú vhodné na menšie posedenie či tie väčšie a pevnejšie. Ponúkame aj pergoly postavené k stenám domov, alebo ako samostatné stavby.

Potrebujete Vaše vozidlo alebo motorku zastrešiť proti nevľúdnemu počasiu a rôznym vonkajším vplyvom? V tom prípade je garážové státie správnou voľbou pre Vás! Je možné realizovať aj garážové státie pre dve autá, teda prístrešok pre dve autá. Ten je vystavaný z pevných KVH hranolov zo smreku. To zaistí výbornú ochranu Vášho vozidla pred vonkajšími vplyvmi ako dážď, víchrica, krúpy, alebo sneh.

Vyvýšené záhony či kvetináče, ktoré si u nás môžete kúpiť zaujmú svojim moderným vzhľadom a poslúžia aj ako estetický doplnok do vašej záhrady, dvora či na terasu. Každý náš drevený kvetináč a kvetináč je vyrobený z kvalitného smrekového dreva s bez chrómovou povrchovou úpravou. Povrchová úprava drevených kvetináčov a kvetináčov slúži na ochranu dreva pred plesňami či pôsobením vody a kvetináče i kvetináče.

Každá záhrada nevyhnutne potrebuje svoj záhradný nábytok. Je to miesto, kde môžeme tráviť veľa príjemného času so svojimi kamarátmi alebo chvíle rodinných zážitkov. Je to niekde, kde si môžeme zjesť svoje jedlo, napr. zo grilu...

A mnoho ďalších nápadov ktoré vieme zrealizovať podľa Vašich požiadaviek...

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Ceny sa menia prípad od prípadu, nie je preto možné zaviesť unifikovaný cenník.

V prípade že nás budete kontaktovať a zrozumitelne nám predostriete Vaše požiadavky alebo problém, cenu Vám dokážeme vyhotoviť na mieru a v krátkom časovom horizonte.


kontakty

 Pokiaľ hľadáte informácie ktoré nie sú zverejnené na tejto stránke, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Píla RASKO pri Zvolene Píla RASKO pri Zvolene
created by: Marek Sarvas