Služby

RASKO TRADE - PÍLA

RASKO TRADE - PÍLA

skcsende

Hotel pre psov a výcvik psov - Žilina

Služby píla RASKO

Sme tu pre Vás už od roku 2006, piliarsku výrobu a predaj drevárskych výrobkov vykonávame v našej prevádzke PÍLA RASKO v Bacúrove neďaleko Zvolena. Vďaka našej modernej pilárskej technológii sme schopní pružne reagovať na požiadavky našich zákazníkov.

Radi Vám spracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek a zaistíme odvoz Vášho reziva.

 

K správnemu letu patrí altánok s grilom alebo pergola, kde môžete tráviť čas s Vašimi priateľmi a rodinou. Pevne veríme, že si u nás vyberiete podľa vašich potrieb. V našom sortimente nájdete niekoľko druhov záhradných altánkov – či už tých menších rozmerov, ktoré sú vhodné na menšie posedenie či tie väčšie a pevnejšie. Ponúkame aj pergoly postavené k stenám domov, alebo ako samostatné stavby.

Ponúkame vám kvalitné a zdravé údenárske piliny, vykurovacie pelety alebo aj vykurovacie brikety s vysokou výhrevnosťou.

Palivové drevo je sortimentom surového palivového dreva vznikajúceho nevyhnutne pri výrobe kvalitnejších produktov ako je štiepané palivové drevo , ich triedenie, štiepanie a ďalšie manipulácie.

Transportná paleta alebo aj len paleta je plochá konštrukcia používaná na transport stohovateľného tovaru. Dôvodom pre používanie paliet je dokonalejšie využitie ložnej plochy nákladných automobilov , železničných nákladných vozidiel i plochy skladov .

Samozrejmosťou je výrazné urýchlenie prekládky tovaru počas dopravy od výrobcu k spotrebiteľovi. Rad typov paliet je možné stohovať na seba a všetky palety je možné ukladať do výškových regálov . Dôležité pri ukladaní materiálu na palety je dostatočné zaistenie materiálu proti spadnutiu. Bežne sa vykonáva ovinutím prieťažnou (stretch) fóliou alebo zavarením do teplom zmrštiteľnej fólie. Tovar, ktorý to umožňuje, sa zaisťuje zapáskovaním oceľovou alebo plastovou páskou. To platí hlavne pre stavebný materiál ( tehly ) alebo plošné materiály ( plech ).

Palety majú čelné a bočné otvory, ktoré umožňujú nabrať paletu nízkozdvižným (paletovacím) vozíkom, alebo vidlicovým nakladačom ( vysokozdvižným vozíkom ). Väčšina paliet je zbitá z drevených lát a hranolčekov

 

Našim záujmom je vyrobiť rezivo, ktoré má vhodné technické a kvalitatívne parametre pre stolársku výrobu.

V prípade záujmu urobíme porez Vašej vlastnej guľatiny podľa Vašich požiadaviek. Našou snahou je dosiahnutie maximálnej efektívnej vyťažiteľnosti a kvality výsledného reziva.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Ceny sa menia prípad od prípadu, nie je preto možné zaviesť unifikovaný cenník.

V prípade že nás budete kontaktovať a zrozumitelne nám predostriete Vaše požiadavky alebo problém, cenu Vám dokážeme vyhotoviť na mieru a v krátkom časovom horizonte.


kontakty

 Pokiaľ hľadáte informácie ktoré nie sú zverejnené na tejto stránke, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Píla RASKO pri Zvolene Píla RASKO pri Zvolene
created by: Marek Sarvas